
Aké sú teda možnosti vzájomnej kooperácie Internetu a telekomunikačného sektora? Ako sa budú rozvíjať trendy telekomunikačného trhu? V akej situácii sa ocitnú aktuálni ale aj alternatívni poskytovatelia? Ktoré segmentačné modely bude potrebné aplikovať v telco oblasti?
Na tieto, ale aj mnohé ďalšie oblasti odpovie pripravovaná konferencia TELCO 2009, ktorá je pripravovaná v spolupráci s odborníkmi ako Jon Stephansen Senior konzultant spoločnosti Frost & Sullivan z Veľkej Británie alebo aj Ian Scales Managing director spoločnosti Telecom TV opäť z Veľkej Británie a ktorá sa bude konať na Slovensku v Bratislave pod záštitou spoločnosti In Form Slovakia. Nezmeškajte preto príležitosť získať nové skúsenosti a prihláste sa ešte dnes, investícia sa vám vráti v podobe dobre zvládnutého riadenia vašej spoločnosti.
Pre bližšie informácie o samotnej konferencii, programe i účastníkoch prosím navštívte: http://www.informslovakia.sk/?k=34
Tešíme sa na Vás dňa 7. Októbra 2009 v Penati Clube v Bratislave!
Mária Sirníková
Conference Manager